LITTLE KNOWN FACTS ABOUT Тварини.

Little Known Facts About Тварини.

Little Known Facts About Тварини.

Blog Article

Пернаті хижаки полюють на ворон і поїдають їх. Але в шлунки ссавців ворони дійсно…

немає конкретного позначення часу закінчення існування організму, тому що він може бути ще живим, але не виконувати характерні функції (пересування, живлення, розмноження).

Народжуються вони раз на два роки в той період, коли випадають дощі і оживає трава. Перед літом буйволиця покидає стадо, і тільки через два-три тижні після народження теляти, коли той навчиться твердо стояти на ногах, вона повертається.

Ну, а якщо поблизу трапляється крокодил, то малюк влаштовується на широкій спині своєї матері. Іноді «відсидка» триває кілька хвилин.

Русаки – зайці степів і полів. У них благополуччя роду цілком залежить від того, чи володіє русачиха таким укриттям, куди вона може надійно заховати своє потомство. І вже якщо вона володіє ним, міцно за нього тримається.

● Австралійські гігантські дощові черв’яки досягають чотирьох метрів у довжину.

Зір у лисиць Тварини поганий, але нюх і слух дуже хороші. Наприклад, зимою миші ховаються під снігом і тому їх не видно, але лисиця чує як вони бігають чи щось гризуть і стрибає в те місце, ловлячи їх.

На його поклик визирає лисиця, хапає здобич і знову ховається. Це у лисиць народилися дитинчата. Цілий місяць вони будуть жити під землею.

Вночі, коли бегемоти виходять на берег попастись, їх чекають леви, великі любителі молодого ніжного м’яса бегемотів. Зарізавши молодого бегемота, леви тут же починають ласувати, не звертаючи уваги на його матір. Самка хоробро захищає свого малюка і нещадно мстить хижакам.

Людина теж належить до царства тварин, але зазвичай її розглядають окремо — навіть професійні біологи вживають звороти «тварини і людина» чи «тварини, зокрема людина».

Лама не має твердих копит, натомість на їх місці мозолисті подушки. Це пояснюється адаптацією до кам’янистого ґрунту. Цих тварин і досі використовують для перевезення вантажів через гірську місцевість, де не можливо проїхав на авто.

Цей ефект пояснюється особливою будовою нервових волокон восьминогів, які навіть після смерті реагують на натрій який міститься в соусі і змушує м’язи скорочуватися.

Вивчення цих дивовижних створінь допомагає нам краще зрозуміти світ, у якому ми живемо, та усвідомити важливість збереження цієї безцінної спадщини.

Сторінки для редакторів, які не ввійшли в систему дізнатися більше Внесок

Report this page